Moje práce

Před začátkem focení se snažím navodit přátelskou a pohodovou atmosféru. Focení má být zábava (a to nejen pro mě :-) ) Doporučuji všem svým klientům, aby odhodili zábrany a stud, a snažili se působit spíše přirozeným dojmem - zkrátka, aby byli sami sebou. Pokud nevyužijete služeb vizážistky doporučuji si vzít sebou pár "líčidel" a před focením se upravit s ohledem na charakter výsledné fotografie. Všechny vybrané fotografie prochází úpravou.

Při focení dětí doporučuji vzít s sebou nějakou oblíbenou hračku pro rozptýlení a v případě miminek či dětí do cca. tří let vybrat čas focení s ohledem na potřeby a náladu dětí. Sami víme, že když jsme unaveni a rozmrzelí, tak nemáme náladu na nějaké focení a o dětech to platí dvojnásob :-) Proto volte čas, kdy je dítě najezené a odpočinuté - mluvím stále o malých dětech :-) . Nemá cenu nic lámat přes koleno. Jak jsem již uvedl, focení má být zábava a pokud je dítě bez nálady, rád se s Vámi domluvím na jiném termínu, protože dělat foto za každou cenu nemá smysl.

U všech zakázek (kromě svatební fotografie) dávám pouze upravené fotografie. Celé zakázky vč. neupravených fotografií zůstávají u mě archivované po 3 měsíce. · Svatební fotograf, profesionální fotograf

http://treatmentforepilepsy.info http://anxietymeds24uk.com http://bestbraindoping.com